Професійне рішення Lira IP відеоспостереження — хмарна технологія (cloud technology), не потребує від Вас додаткових затрат на встановлення програмного забезпечення, купівлю та обслуговування записуючого обладнання.

Ви отримуєте online доступ до відеозаписів, управління камерами та архіву інформації з будь-якого пристрою та операційної системи.

Ви завжди будете проінформовані про те що відбувається, завдяки інформаційним SMS, дзвінкам, e-mail повідомленням.

Всі можливості сучасних систем відеоспостереження в одному рішенні.

LIRA IP-відеспостереження це хмарне (cloud technology) рішення для перегляду online відео, зберігання інформації, управління камерами та правами доступу для користувачів. Може об’єднувати камери, незалежно від географічного місцерозташування, в єдину мережу. LIRA спрощує використання Вами системи відеоспостереження і дає Вам можливість не проводити складних налаштувань, слідкує за безпекою роботи камер і передачі відеозаписів, які шифруються, та забезпечує функціонування додаткового обладнання.

Під час користування в Web-інтерфейсі, при детекції руху, вмикаються візуальні та звукові повідомлення, що полегшує відслідковування камер, в яких відбуваються події. В відеозаписах зберігається інформація про спрацювання детекції руху або звуку, це полегшує пошук необхідного файлу. Для роботи IP-камер та системи не потрібно виділених статичних IP-адрес.

Схема побудови Lira IP-Відеоспостереження

 

Система IP-Відеоспостереження - це апаратно-програмний комплекс призначений для перегляду та автоматичного запису відео та аудіо інформації на віддалений сервер. В наш час саме системи IP-відеоспостереження є надійним способом забезпечення безпечного життя людини, збереження матеріальних цінностей, забезпечення прав і свобод громадян, так як максимально захищені від несанкціонованого втручання - відео та аудіо трафік шифрується і зберігається на серверах провайдера, що унеможливлює видалення чи редагування вмісту неавторизованими користувачами.

Системи IP-Відеоспостереження широко використовуються у веденні бізнесу, системах контролю на виробництві, системах життєдіяльності міста, в квартирах, будинках, заміських дачах та автостоянках. У фінансових установах та торгових центрах наявність відеоспостереження не тільки попереджує протиправні дії, а також підвищує якість обслуговування персоналом. Забезпечують широкий функціонал та доступну вартість. Де б у світі Ви не знаходились – в реальному часі Ви маєте можливість слідкувати за подіями з любого пристрою: комп'ютера, ноутбука, смартфона чи планшета, або переглядати з сервера провайдера файли з записом подій за минулий час. Пропонуємо повне проектування, налагодження та підтримку роботи систем IP-Відеоспостереження.

На сьогоднішній день все більше людей надають перевагу використанню ІР-відеоспостереження замість систем, які представлені на ринку. Безпека збереження інформації і якість обслуговування є пріоритетними для кожного клієнта.

 Тарифні плани

Об’єм записаної інформації, дібТермін зберігання інформації, дібАбонплата за 1 камеру, грн/міс
2 7 50
3 14 70
4 21 90
5 31 110

* Тривалість зберігання залежить від встановлених параметрів запису, якості відео і детекції на рух.

 Вартість, грн.
Wi-Fi Роутер + Відеостанція Від 900
Камери (внутрішні, зовнішні, Wi-Fi, PoE, IR) Від 1600
Встановлення та налаштування 1 камери (м Львів та область) від 199
Встановлення та налаштування 1 камери (м Київ) від 499
Робота по прокладанню кабелю 15 за метр

Використовуючи програмне рішення Lira – IP-Відеоспостереження Ви отримуєте наступні переваги:

 • Перегляд відеоспостереження в режимі онлайн через мережу Інтернет.
 • Збереження інформації на наших серверах (з резервним копіюванням), таким чином інформацію не можливо фізично викрасти, знищити чи відредагувати неавторизованими користувачами.
 • Для отримання послуги достатньо хоча б однієї IP-камери та доступу до Інтернету.
 • Можливість запису в архів при детекції руху чи звуку, або по графіку.
 • Доступ до інформації з будь-якого місця через Інтернет, з будь-якого пристрою: комп'ютера, ноутбука, нетбука, смартфона чи планшета, з любих операційних систем: Windows, Linux, Android, IOS.
 • Можливість створювати в системі користувачів з різними правами доступу (запис чи читання) до камер чи груп камер.
 • Запис відео здійснюється файлами з попереднім аналізом подій у файлі (кількість руху, рівень звуку, детекція руху).
 • Гнучке налаштування системи: на детекцію руху чи рівня звуку.
 • Об’єднання географічно віддалених камер в одну мережу.
 • Для роботи не потрібно статичної ІР-адреси.
 • Можливість отримувати тривожні повідомлення на e-mail при спрацюванні детектора руху чи звуку.
 • Можливість копіювати архівні файли на зовнішній носій.
 • Швидкий пошук і перегляд відеозапису по камері, даті і часу.

Передача інформації від клієнта проходить через Відеостанцію - це будь-який роутер, на який встановлене програмне забезпечення і технічні можливості якого підходять, щоб виконувати функції: в захищеному вигляді передавати інформацію та відеопотоки на наші сервери.

Для роботи камер необхідно забезпечити електроживлення та доступ до Інтернету з мінімальною швидкістю 1Mbit/s від клієнта (для однієї камери).

Живлення для IP-камери можна подавати як з окремого блоку живлення, так і способом Power Over Ethernet (PoE) коли живлення подається на камеру по ethernet-кабелю (витій парі). Це дає змогу до камери прокладати тільки один кабель по якому буде надаватися Інтернет і живлення.

Мінімальна якість запису 640х480 пікселів, але багато камер підтримують 1280х1024 пікселів, 1600х1200 пікселів і вище, до п'яти мегапікселів (2560х1920). Чим більша роздільна здатність камери в системах IP-відеоспостереження, тим зображення більш інформативне. Одна IP-камера замінює кілька аналогових за площею охоплення території. Це, в свою чергу, веде до зменшення необхідної кількості камер. Крім того, частота розгортки зображення може бути істотно вище, що дозволяє використовувати відеокамери для спостереження за швидкими технологічними процесами.

Система Lira IP-відеоспостереження використовує сучасний алгоритм стиснення інформації, що суттєво зменшує обсяг переданої та записаної інформації.

Ми проводимо проектування, встановлення, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

В нас доступний великий вибір камер: внутрішніх, зовнішніх, водонепроникних, з можливістю нічної зйомки на 80 метрів і більше, які можуть працювати при температурах від -30°C до +50°C, що дозволяє підібрати обладнання для любих Ваших потреб.