Блог

Рішення для управління відносинами з клієнтами — LiraCRM

Інтернет-Україна пропонує новий сучасний продукт, в сфері обслуговування клієнтів в Україні — хмаркове рішення LiraCRM.
LiraCRM являє собою новітню, спільну з нашими партнерами, розробку ефективного механізму управління роботою персоналу, управління взаємовідносинами з клієнтами, визначення ефективності рекламної компанії.

Детальніше...

Інтернет у Львові

Львів — європейське місто з багатою історією та архітектурою. Разом з тим воно не тільки історичне, але і сучасне з високорозвинутими комунікаційно-інформаційними технологіями. Весь світ користується благами інформаційної мережі Інтернет — не виключенням став і Львів.

Детальніше...

Системи відеоспостереження Львів

Впевненно і безпечно почуватись в сучасному суспільстві нам допомагають сучасні досягнення технічного прогресу. Без деяких речей ми вже не можемо уявити собі повноцінного повсякденного життя. Однією із таких ознак сучасності став відеонагляд.

Детальніше...

Поради по монтажу

Для початку Вам потрібно буде визначитись з об’єктом зйомки, його розташуванням, теоретичними розмірами і відстанню до нього. Від цього будуть залежати кількість, типи і параметри камер спостереження, такі як фокусна відстань, вуличне, купольне або корпусне виконання, а також потребу і наявність дистанційного керування.

Детальніше...