Підключення до мережі ІнтернетНадійний, перевірений і якісний інтернет

Відчуйте всі переваги технології оптоволоконного доступу у своєму офісі та вдома

Швидкість до 100 Мб/с та широкий вибір безлімітних тарифних планів дозволяють сповна використовувати всі ресурси глобальної мережі. Технологія оптоволоконного доступу стала ще більш доступнішою не лише для великих фірм та організацій, але й для домашнього використання. Провайдер "Інтернет-Україна" постійно веде роботи із забезпечення максимальної кількості районів можливістю підключення до високошвидкісного Інтернету.

Для роботи з послугою потрібно лише стандартний мережний адаптер, яким комплектується будь-який сучасний персональний комп'ютер чи ноутбук. Разом з підключенням клієнти також отримують технічну і консультаційну підтримку.

Тарифні плани є гнучкими та прозорими, що передбачають безлімітний обсяг трафіку при фіксованій абонентській платі. Наша мета - запропонувати якісну послугу, при цьому ми прагнемо надати максимум можливостей за ті гроші, які готовий витратити середньостатистичний абонент. Наш величезний досвід роботи в сфері Інтернет-технологій допоможе здійснити підключення до мережі різного ступеня складності.

Оптоволоконна технологія FTTB (Fiber To The Building) забезпечує високошвидкісну передачу даних і доступ до Інтернету. Завдяки цьому користувачі оптоволоконних мереж мають безліч можливостей: відео-дзвінки та конференції з винятковою чистотою зображення, швидкий обмін відео та аудіо файлами, й іншими великими масивами файлів за лічені секунди, можливість легко грати в он-лайн ігри, а також переглядати он-лайн фільми, слухати музику.

Домашній Інтернет

Тарифи з 1.10.2016 на високошвидкісний доступ до Інтернету для фізичних осіб у м. Львові:

Наша компанія цінує свого клієнта та готова для кожного особисто запропонувати індивідуальні умови підключення та абонентної плати в залежності від Ваших потреб та складності умов підключення.Тарифи для юридичних осіб

За детальною інформацією звертайтесь у наш офіс.

Доменна зона

Домен Вартість реєстрації, грн/рік (з ПДВ)
.lviv.net 240
.com, .net, .org, .biz, .info, .name, .us 390
.ua 1560
.укр 208
.com.ua 270
.in.ua 182
.org.ua 270
.lviv.ua 208

Фізичне розміщення серверів Запитуйте у наших менеджерів